Johnny depp(rozhovor)

9. září 2006 v 16:24 | radilek
Tento článek je z časopisu Bravo:-)
BRAVO-Blahopřejeme,Johnny!Dvojka "Pirátů z Karibiku" odstartovala mezi nejúspěšnějšími filmy roku!
Johnny-To je bezva,mám z toho ohromnou radost.Naše pirátské dobrodružství se lidem zjevně líbí...
BRAVO-Momentálně si nejúspěšnějším hercem světa.Jsi na to pyšný?
Johnny-Abych řekl pravdu,snažím se nemyslet na to,jak jsem úspěšný.Je to pohoda,když věci běží dobře.Ale nejsem nějak zvlášť posedlý kariérou a moc mě nebere informace,jak si zrovna stojím v žebříčku oblíbenosti.I když neříkám,že mi to je nepříjemné.Prostě dělám práci,jak nejlépe umím.Pak odjedu domů k rodině.Vlastně jsem nikdy nechtěl být hvězdou.
BRAVO-Opravdu?Proč ne?
Johnny-Od přírody jsem nesmělý a necítím se dobře ve světle ramp.Nedělá mi problémy stát před kamerou a hrát roli.Baví mě to.Ale davy lidí,jako například při filmových premiérách,kde na mě zírají stovky očí,mě znervózňují.Beru to samozřejmě jako součást mého povolání,takže i tam ze sebe vydávám to nejlepší.
BRAVO-Kariéru jsi odstartoval v roce 1987 jako teenagerská hvězda v americkém televizním seriálu "Jump Street 21".Jak ses dostal k herectví?
Johnny-Vlastně to byla náhoda.V 15 jsem se vykašlal na školu,protože jsem se chtěl stát rockovou hvězdou.Na Floridě,kde jsem vyrůstal,jsem založil několik hudebních skupin.Doufal jsem ,že se prosadím jako kytarista.Se skupinou "The Kids" jsme jednou hráli jako předkapela rockové legendy Iggyho Popa.O moc víc jsme toho ale nedokázali.Při návštěvě Los Angeles jsem se seznámil s hercem Nikolasem Cagem.Díky němu mě poprvé napadlo,že bych to mohl zkusit před kamerou.Měl jsem štěstí a dokonce rychle jsem získal menší role ve filmech jako "Noční můra v Elm Street"(1984) a "Četa" (1986).Prorazil jsem rolí Toma Hanksona v "Jump Street 21".Najednou jsem dostával tisíce dopisů od fanoušků,bylo to neuvěřitelné.Stal jsem se hvězdou...
BRAVO-Jak si to zvládal?
Johnny-Tehdy mi to dávalo pořádně zabrat.často jsem měl toho kolotoče kolem své osoby po krk a nebavilo mě,že tolik lidí chce kontrolovat můj život.Vzdoroval jsem a stal jsem se "bad boyem" Hollywoodu.Stávalo se,že jsem nevěděl,co na tomhle světě dělám.Byl jsem hrozně frustrovaný.
BRAVO-V roce 1994 jsi byl dokonce v New Yorku zatčen protože jsi zdemoloval hotelový pokoj!
Johnny-Ano,to bylo fakt hloupé.Ale hledal jsem ventil,musel jsem prostě vypustit vzduch.
BRAVO-Teď působíš mnohem klidněji...
Johnny-Jistě,divokým dnům definitivně odzvonilo.Díky mé partnerce Vanesse a našim dvěma dětem Jackovi a Liry-Rose.Mám pocit,že můj život skutečně začal teprve po setkání s Vanessou.Dodala mýmu životu úplně nový smysl.Poznali jsme se v roce 1998 a brzy poté se narodila Liry-Rose.Když jsem se stal otcem,konečně jsem dospěl.Současně se díky tomu pořád cítím velmi mladý...
BRAVO-Jak to?
Johnny-Například si hodně rád hraju s barbínami své dcerky.Je to pošetilé,ale baví mě to.Kůli svým dětem také beru úplně jiné filmové role než dříve.Pro kapitána Jacka Sparrowa jsem se rozhodl proto,že můj syn je vysazený na piráty.
BRAVO-Považují tě děti za super taťku?
Johnny-To záleží na okolnostech:když kolem sebe pouštím hromy blesky a zlobím se,že se všude po domě povalují hračky,pak jim samozřejmě lezu na nervy jako každý přísný otec.Ale když je vezmu na filmovou premiéru,potom jsem ten nejvíc cool tatínek na celém světě!
BRAVO-Co tím myslíš?
Johnny-Děti dokážou být hrozné!Můj syn mě jednou bombardoval otázkami,až jsem byl hotový.Třeba se zeptal:,,Tati,bojí se Bůh psů?"Tak to jsem se zakoktal.Ale když mi položil otázku:,,Tati,má taky Bůh uklízečku?"to už mě definitivně odrovnalo.(smích)
BRAVO-Proč vlastně žiješ se svou rodinou na jihu Francie?
Johnny-Francie je domovem mé partnerky.Vanessa je tady úspěšnou zpěvačkou.Většinou pobýváme v našem domě poblíž malé vesnice,kde můžete žít jako normální rodina.Každému tam je ukradené,že jsem filmová hvězda.Pro všechny jsem prostě jen Johnny...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama